Snadná Angličtina na easy English

Snadná angličtina je titulkem webu na adrese easyenglish.com (Mimochodem, taky si pamatujete tu reklamu z devadesátých let – English is easy with easy English?). Web je graficky velmi jednoduchý, resp. je téměř bez grafických prvků, ale to na jeho kvalitě naprosto nic neubírá. Naopak, díky své jednoduchosti se velmi rychle načítá, což ocení i ti, co mají občas problémy s rychlostí připojení.

Web easy English je zaměřen zejména na testování Vašich znalostí Angličtiny. V úvodním menu si jen vyberte Vaši obtížnost od začátečníka po pokročilého studenta a nechte si vygenerovat příslušný test. Můžete si jeden test opakovat neustále dokola, dokud si vše neosvojíte, nebo si vygenerujete vždy test unikátní sestávající z deseti nebo pětadvaceti otázek. Případně si necháte vygenerovat test vztahující se k určité lekci. Po dokončení testu klikněte na tlačítko Check Answers a zkontrolujte si, jak jste byli úspěšní, nebo kde musíte v Angličtině ještě zapracovat.

Druhou důležitou oblastí jsou samotné lekce Angličtiny, na které se dostanete v horním menu kliknutím na odkaz Lessons. K dispozici jsou cca dvě desítky lekcí zaměřených na různé oblasti anglické gramatiky a slovní zásoby. Lekce angličtiny jsou umístěny přímo na webu, některé z nich vedou na externí stránku englishclub.com.

Při brouzdání na webu se podívejte také do sekce Links neboli odkazy. Najdete tam pár tipů na zdroje Angličtiny jak pro studenty Angličtiny tak pro učitele.

V odkazu o informacích o webu je uvedeno, že jde o projekt učitele Angličtiny, který spolupracuje s již zmíněným portálem englishclub.com. Uvidíme, jestli se web bude dále rozvíjet a lekce přibývat. Každopádně je to další dobrý zdroj pro ty, co hledají zdroje studia Angličtiny zdarma. Na web není nutná registrace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *