O EnglishWeb.cz

Vítejte na stránkách EnglishWeb.cz

 

Pokud také patříte mezi ty, kteří se snaží osvojit si angličtinu a často brouzdají po internetu ve snaze najít vhodný online kurz, najít zajímavý podcast nebo zajímavá výuková videa, jste na správném místě. Možná také patříte mezi ty, kteří investovali do spousty anglických učebnic, ale výsledek jaksi není takový, jaký jste očekávali. Tím samozřejmě učebnice nezatracuji, sám jich mám slušnou sbírku a pravidelně je využívám.

Na internetu je ale mnoho možností studia angličtiny zcela zdarma. Ať už jde o online kurzy pro naprosté začátečníky, podcasty nebo videokurzy, na internetu jich lze najít opravdu mnoho. Některé jsou zdarma, některé se jako stránky zdarma jen tváří, některé jsou kvalitní, jiné nestojí za mnoho. Tento web vznikl pro to, aby usnadnil orientaci všem, kteří hledají bezplatné možnosti studia angličtiny na internetu.

Místo surfování po internetu a hledání vhodného kurzu, audiolekce nebo videa budete moci čas vyplnit efektivněji studiem angličtiny. Postupně se budou v jednotlivých rubrikách objevovat krátké recenze a tipy na stránky české i anglické. Počítáme i s tipy a recenzemi na učebnice angličtiny nebo výukové programy. V budoucnu zde najdete řadu tipů a rad, které Vám pomohou, abyste angličtinu zvládli efektivněji.

Uvítáme, pokud přispějete do diskuse, pod jednotlivými příspěvky a přidáte své vlastní zkušenosti s tou či onou výukovou stránkou, programem nebo podcastem, nebo pokud se do tvorby webu sami aktivně zapojíte.

 

Váš EnglishWeb.cz