Poslouchejte zdarma na talkenglish.com

Výuka angličtiny online zdarma

Zdroj anglických audiomateriálů zdarma najdete na adrese www.talkenglish.com. Web se zaměřuje na výhradně na mluvenou angličtinu a jeho cílem je, podle jeho autorů, pomoci Vám zcela zdarma mluvit plynule anglicky. Základní používanou metodou je poslech a následné opakování, procvičování výslovnosti a porovnávání výslovnosti s rodilým mluvčím. Nezbytnou podmínkou poslechových a výslovnostních cvičení je samozřejmě časté opakování až do doby, kdy budete perfektně rozumět nahrávkám a nebudete přemýšlet nad tím, jak postavit větu a kdy ji použít.

Audiolekce jsou rozděleny do několika sekcí, které dohromady obsahují více než tisíc audiosouborů, které jsou zcela zdarma. Na stránkách najdete základy angličtiny, firemní angličtinu, angličtinu pro cesty, přípravu na pohovory, fráze a důležité idiomy apod. Soubory si můžete přehrávat přímo v prohlížeči, autoři webu umožňují i stažení nebo zaslání offline verze stránek na CD včetně veškerých audiosouborů, za což je ale nutné zaplatit určitou částku. Vše na webu je ale k dispozici zcela zdarma.

Stránka je k dispozici jak v anglické verzi, tak i v české a cca dvaceti dalších. Na web není nutná registrace, obsah můžete libovolně procházet a používat bezplatně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *