Učte se zdarma v anglickém klubu

angličtina online zdarmaEnglishclub.com je velmi rozsáhlý web. Můžete si zde založit vlastní stránku, na kterou píšete svůj blog, zveřejňujete fotky, videa, děláte si přátele a přidáváte se do skupin. Dále je zde možné otestovat svoje schopnosti v angličtině a zjistit vaši úroveň. Na stránce jsou také anglické hry a kvízy. Můžete chatovat anglicky s ostatními studenty a učiteli, stránka má i svoje fórum.

V sekci lessons najdete grammar, vocabulary, pronunciation a language reference. Grammar vám pomůže se vším od časů po předložky, vocabulary zase poví význam slova. Pronunciation obsahuje tutoriály a zvukové soubory vysvětlující aspekty anglické výslovnosti i se správnou návazností a důrazem. Language reference obsahuje idiomy, přísloví, slang a další s přesným vysvětlením.

Sekce interactive skrývá chat, hry, již zmíněná fóra, kde můžete diskutovat s ostatními uživateli, poslech novinek a Learning English Video Project, což jsou krátké filmy o učení se angličtiny ve světě. Můžete si tady založit i výše zmíněnou stránku. Special Interest obsahuje obchodní angličtinu, kde se můžete naučit jak mluvit na pracovním pohovoru, napsat životopis a další užitečné věci.

Stránka vyžaduje registraci pouze v případě založení vlastní stránky na Englishclub, jinak není třeba. Web vypadá trošku zastarale, je ale jednoduchý a přehledný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *