Vyzkoušejte si bezplatné testy angličtiny

Sice jsou prázdniny a o prázdninách se nikdo nic učit nechce a ti, co prázdniny nemají, určitě budou argumentovat tím, že je příliš velké horko na to, aby člověk zaměstnával mozek studiem. Dobře, žádné zásadní učení, ale nějaké to opakování by se hodilo ne? Pár minut opakování denně Vám určitě prospěje 🙂 Přinášíme Vám další zdroj, díky kterému se můžete vzdělávat zdarma.

Znáte web testomanie.cz? Pokud ano, výborně, pokud ne, určitě jej vyzkoušejte. Web obsahuje v tuto chvíli desítky testů angličtiny. Celý web je graficky poměrně jednoduchý ale přehledný. Testy najdete hned na titulní straně. Stačí si jen vybrat, jaké oblasti se chcete věnovat a test spustit. Testy na webu najdou začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí, zájemci o obchodní angličtinu, zkrátka každý od nejnižší úrovně angličtiny až po ty, kterým angličtina nečiní sebemenší problém.

Testů je na webu několik druhů. Buď vybíráte z několika možností, přičemž systém Vám hned dá zpětnou vazbu o tom, jestli byla vaše volba správná. Další možností jsou různé anglické doplňovačky nebo anglické křížovky, které mj. považuji za výborný nástroj, jak si upevňovat anglická slovíčka. V této souvislosti přemýšlím o tom, že začneme testovat různé softwarové nástroje, které lze ke studiu angličtiny sehnat a začneme je recenzovat. Bohužel, kvalitní softwarové nástroje pro výuku angličtiny jsou záležitostí placenou a to placenou poměrně draze a nebudou příliš korespondovat se zaměřením webu, ale jako doplněk sem bude tato sekce určitě patřit. Chystáme se i na postupné zařazování programů pro výuku angličtiny určených pro majitele chytrých telefonů.

Zpět k Testomanii. Veškeré testy na webu jsou dostupné zdarma. Registrovat se nikde nemusíte, tvůrci webu po Vás nikde nebudou chtít ani e-mailovou adresu. Pro letní procvičování angličtiny ve volném čase je to určitě výborná a hlavně bezplatná záležitost. Nepodařilo se mi zjistit, jak je to s aktualizací webu, stránky působí poměrně zastarale, ale svou funkci určitě plní. Snad budou další příspěvky postupně přibývat. Tak příjemnou zábavu při studiu angličtiny online!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *