Podcast zdarma pod vedením profesora z Kalifornské univerzity

Výuka angličtinyWeb www.eslpod.com sice není kompletně zdarma, nicméně většina obsahu je přístupná bezplatně, takže si místo na našem webu určitě zaslouží. Eslpod.com je anglickým podcastem, který můžete poslouchat během surfování na internetu nebo si jednotlivé podcasty stáhnout do svého ipodu či jiného mp3 přehrávače. Jednotlivé podcasty trvají do cca dvaceti minut a na webu eslpod.com jich je v současné době k dispozici přes 800, což je množství více než dostatečné pro nácvik poslechu angličtiny. Podcasty si můžete táhnout zdarma, žádné omezení není. U každého podcastu je uveden částečný přepis rozhovoru nebo diskuse, která se poté v podcastu rozebírá.

Zdarma jsou pouze nahrávky a text přepisu na webu, tvůrci ale předpokládají, že si zájemci stáhnou a budou používat ještě učební listy. K těm ale nemáte přístup, pokud nejste zaregistrovaným členem, přičemž cena za měsíční členství se pohybuje kolem deseti dolarů. Toto zmiňujeme jen pro případné zájemce.  Pro ty, co hledají možnosti studia zdarma je samotný podcast postačující.

Podcast je velmi srozumitelný a zaměřuje se na osvojení frází, se kterými se budete v běžném rozhovoru s anglickým mluvčím setkávat. Podcastem Vás provází Dr. Jeff McQuillan, který vše, co bylo řečeno v podcastu poté velmi podrobně vysvětluje. Eslpod.com jednoznačně doporučujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *