Online kurz na získání certifikátu TELC A2 zdarma

Jazykové kurzy angličtinaPříjemným překvapením, na které jsme při surfování po internetu v poslední době narazili, je web www.e-academy.cz, který nabízí ucelený kurz angličtiny zcela zdarma. Po registraci, kterou musíte ze svého e-mailu potvrdit, získáte přístup ke čtyřiceti lekcím angličtiny. Kurz lze doporučit i naprostým začátečníkům, je velmi srozumitelný a podává angličtinu opravdu přístupnou formou. Jak sami autoři na webu uvádějí, kurz je určitou kompilací nejpoužívanějších učebnic a cílem je připravit studenta na získání certifikátu TELC A2.

V každé lekci najdete úvodní článek s audionahrávkou, následuje tematicky zaměřený rozhovor, který si můžete rovněž přehrát, poté nezbytné vysvětlení gramatiky a nových slovíček, důležitých frází a předložkových vazeb. V závěru každé lekce musíte absolvovat cvičení v angličtině, přičemž Váš postup je ukládán a můžete se k testu kdykoli vrátit. Výsledky vidíte vždy na přehledové stránce všech lekcí. U každé lekce najdete i diskusi s autory nebo ostatními studenty. I když by bylo možné vytknout několik nedostatků jako je špatná srozumitelnost některých nahrávek, celkově web hodnotíme jako výborný a doporučujeme zejména začátečníkům. Jedná se o vynikající zdroj online angličtiny zdarma.

1 comment for “Online kurz na získání certifikátu TELC A2 zdarma

  1. Jana mironiukova
    10.8.2016 at 13.13

    Dobrý den mám zájem o Vámi nabízeny kurs angličtiny zdarma,jsem úplný začátečník a beru tuto možnost jako rozšířeni svého vzdělaní a možnost najít si zajímavější práci.Dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *