Web plný anglických podcastů zdarma

Angličtina online zdarmaJestli jste také tím studijním typem, pro který je důležitým smyslem sluch a učení bez poslechu látky Vám zkrátka nejde, určitě už znáte řadu anglických podcastů.  Řadu odkazů najdete v našem menu napravo…

Několik podcastů zdarma je k dispozici na adrese www.podomatic.com. Tedy, na tomto webu najdete anglických podcastů několik stovek, přímo zaměřených na výuku angličtiny je jich ale pouze několik. Samozřejmě jsou všechny anglické podcasty zdarma. Tedy, zdarma jsou občas pouze audiosoubory, u přepisů je někdy vyžadována registrace, po které Váš e-mail možná zaplaví reklamní nabídky. Registraci jsme na všech podcastech nezkoušeli, pokud tak učiníte, doporučujeme založit si pro tyto účely zvláštní e-mail.

Zpět k podomatic.com a anglickým podcastům. V úvodním menu stačí kliknout na podcasts, dále na education a konečně na language, kde najdete odkazy na šest anglických podcastů (a také podcast španělský nebo francouzský). Podcasty jsou většinou zaměřeny na pokročilejší uživatele angličtiny, pro udržování jazykové kompetence je to ale určitě dobrý zdroj a hlavně zdroj, za který nezaplatíte ani korunu. Pokud angličtinu zvládáte bez problémů, nebudou vzdělávací podcasty to pravé pro Vás, na webu ale stoprocentně najdete to, co bude Vaším zájmům odpovídat a při čem si budete angličtinu nenásilně procvičovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *