365 příběhů online zdarma

englishweb.cz, angličtina zdarma, angličtina online, free englishGraficky jednoduchý web plný zajímavého obsahu najdete na adrese www.eslfast.com. Stránka je vhodným doplňkem bezplatného online studia angličtiny. Úvodní titulek 365 ESL Short Stories vypovídá výstižně o obsahovém zaměření webu. A úvodní stránce najdete, jak jinak, 365 příběhů v angličtině, které si můžete pustit v některém z vestavěných přehrávačů. Pod jednotlivými příběhy najdete odkaz na slovník, křížovku, doplňující cvičení apod. Na webu dále najdete jednoduché konverzace, zjednodušenou četbu nebo cvičení zaměřené na správnou anglickou větnou stavbu.
Studovat angličtinu online na tomto webu můžete samozřejmě zdarma, registrace není nutná. Na webu je pouze uvedeno, že pokud se chcete zbavit reklam, máte se zaregistrovat. Registraci jsme nezkoušeli, vše se zdá přístupné i bez registrace. Byť web na první pohled vypadá kvůli reklamám nepřehledně, nijak zásadně vzhled nevadí a dá se v něm orientovat.
V horní části titulní strany najdete i odkaz na aplikace pro android a iPhone. Nezkoušeli jsme je, kdo má zájem, může je vyzkoušet. Samozřejmě uvítáme zpětnou vazbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *