Anglická gramatika, testy a hry zdarma

angličtina gramatikaWeb plný různých materiálů k anglické gramatice, samozřejmě s veškerým obsahem zdarma, najdete na adrese www.englishpage.com. Graficky poměrně jednoduše strukturovaná stránka je výborným zdrojem anglické gramatiky, která je rozdělena do několika oblastí. V levém menu najdete odkazy na pravidelné týdenní lekce angličtiny, lekce zaměřené na rozšiřování slovní zásoby, obsáhlé cvičení s výkladem tvorby a použití anglických časů a nepravidelných sloves, podmiňovacího způsobu atd.

Výbornou pomůckou je sekce hry, která obsahuje několik anglických křížovek. V sekci English Listening Resources najdete odkazy na několik radiostanic vysílajících v angličtině a odkazy na stránky BBC, v sekci English Reading Rooms pak najdete odkazy na anglicky psané noviny a magazíny, ale i odkazy na knihy zdarma.

Na webu se můžete zdarma zaregistrovat, čímž získáte e-mailovou adresu s 1GB prostoru. E-mail je ale automaticky čištěn po 2 měsících a provozovatel Vám do něj bude pravidelně zasílat reklamu, jiné volby e-mailu s větší kapacitou a dodatečnými funkcemi jsou zpoplatněny. Registrace jako taková ale potřeba není. Studovat angličtinu online můžete na englishpage.com zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *