Anglická poslechová cvičení, samozřejmě zdarma

englishweb.cz, angličtina zdarmaOpravdu velké množství online poslechových anglických cvičení zdarma najdete na adrese www.esl-lab.com. Hned na úvodní stránce jsou poslechová cvičení rozdělena do tří základních úrovní – easy, medium a difficult a dále několik kategorií podle oblastí Vašeho zájmu – angličtina pro akademické účely, tipy na učení angličtiny, cvičení na rozšíření slovní zásoby, příklady konverzace apod.
Jednotlivé lekce stačí rozkliknout a můžete poslouchat rovnou z Vašeho PC, případně si u některých lekcí stáhnout audiosoubory do mp3 přehrávače. Pod velkou většinu lekcí si můžete vše, co jste slyšeli a naučili se, vyzkoušet v testu, který se ihned po vyplnění vyhodnotí.
Veškerý anglický materiál na webu je zcela zdarma. Nemusíte se nikde registrovat, nepovinně můžete zadat svou e-mailovou adresu pro zasílání informací a novinek. Nutné to ale není, audio můžete poslouchat zcela zdarma.

1 comment for “Anglická poslechová cvičení, samozřejmě zdarma

  1. Johnd596
    11.7.2018 at 6.45

    I appreciate, cause I discovered just what I used to be looking for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye efafeeggbded

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *