Anglická gramatika online s testy zdarma

Anglická gramatika s obsáhlým výkladem a s mnoha testy angličtiny zdarma. To vše najdete na uživatelsky příjemně zpracovaném webu Grammar-monster.com.  Na webu nehledejte rozčlenění typu základní gramatika pro začátečníky, angličtina pro pokročilé apod. Hned v úvodu si vyberte jev anglické gramatiky, se kterým máte problém, nebo se kterým se potřebujete seznámit a pusťte se do studia.  Menu v levé části nabízí problematiku předložek, spojek, podstatných jmen, přídavných jmen, sloves, ale i problematiku interpunkce apod. To ocení zejména ti, kteří si nevědí rady např. s používáním apostrofů nebo čárek a anglická gramatika může být v této oblasti poměrně silně matoucí. Stačí si jen vybrat.

Jakmile kliknete na oblast anglické gramatiky, která Vás zajímá, web načte stránku se stručným výkladem, resp. se stručnou definicí a pod ní řadu případů použití v angličtině. Získané znalosti si můžete ihned prověřit v testu, který najdete v testovacím rozhraní vždy zhruba uprostřed stránky – viditelně označeno Take the Test. Angličtina online v tomto testovacím prostředí je opravdu uživatelsky příjemná. Jen klikněte na tlačítko next test a sledujte instrukce (spočívající např. v označení příslovcí v určité větě či souvětí). Jakmile budete mít hotovo, klikněte na check answers a systém Vám hned poskytne zpětnou vazbu o tom, zda jste test splnili správně a případně, kde jste udělali chybu nebo jaké slovo jste zapomněli označit. Pak pokračujte k dalšímu testu kliknutím na tlačítko next test. Opakuje gramatické jevy do té doby, dokud je nebudete ovládat opravdu perfektně. Anglická gramatika online v této formě je opravdu příjemná záležitost. Web jsem testoval i na mém smartphonu a i když webová stránka nemá speciální mód pod zobrazení čistě pro mobilní zařízení, dá se rozhodně použít. Dokonce bez problémů na mobilu funguje i testovací prostředí.

Kromě anglické gramatiky na webu najdete i velmi užitečné sekce s názvem seznam častých chyb nebo matoucích slov. Pokud je pro Vás matoucí použití slov jako amoral a immoral nebo affect či effect, určitě se do této sekce anglické gramatiky podívejte. Stejně tak doporučujeme k prostudování sekci častých chyb, kterých se studenti angličtiny dopouští.

Pokud Vám také vyhovuje výuka angličtiny online resp. spíše angličtina pro samouky online, určitě tento web nevynechejte. Žádná registrace na webu není potřeba. Anglická gramatika na tomto webu je kompletně zdarma.

6 comments for “Anglická gramatika online s testy zdarma

 1. Soonbum
  9.11.2018 at 10.40

  hello all. thanks for approved.

 2. min傑民
  17.4.2019 at 23.05

  zzz郵件內容zzz

 3. 8.5.2019 at 3.54

  I’m just writing to make you know what a remarkable experience my cousin’s daughter gained going through your web site. She picked up some pieces, which included what it’s like to possess an awesome coaching mindset to have the others without problems completely grasp some specialized issues. You truly surpassed people’s desires. I appreciate you for giving these beneficial, healthy, informative and as well as easy tips on the topic to Sandra.

 4. 12.5.2019 at 6.50

  I enjoy you because of all of the efforts on this website. My aunt really likes conducting investigations and it is obvious why. We all learn all concerning the lively mode you deliver practical tips and tricks by means of your web blog and even strongly encourage contribution from other individuals about this topic and our own child is undoubtedly becoming educated a great deal. Have fun with the remaining portion of the year. You have been carrying out a superb job.

 5. 16.5.2019 at 21.12

  I and also my guys were found to be looking at the excellent secrets located on your web page and then instantly got a horrible feeling I had not thanked the website owner for those tips. These boys became for that reason happy to see them and have in effect in truth been tapping into them. I appreciate you for turning out to be really thoughtful and then for picking out this sort of helpful issues most people are really wanting to be aware of. My very own honest regret for not saying thanks to you sooner.

 6. 21.5.2019 at 2.16

  I as well as my pals appeared to be checking out the nice techniques from your site and then developed a terrible suspicion I had not thanked you for those strategies. Those guys had been totally warmed to read all of them and now have undoubtedly been having fun with those things. Thank you for actually being indeed helpful and for getting such perfect resources millions of individuals are really eager to discover. My sincere regret for not expressing appreciation to you sooner.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *