Videolekce zdarma – engVid.com

englishweb.cz, angličtina zdarma, lekce zdarma

Web Engvid.com lze považovat za jeden z nejlepších výukových zdrojů, které lze na internetu najít. Engvid je perfektní volba pro ty, kteří již mají určité základní jazykové dovednosti a ideální cestou, jak si je procvičit, je právě sledování výuky anglicky mluvících lektorů. Engvid.com obsahuje v současné době více než čtyři sta videolekcí, které jsou rozděleny do několika kategorií od začátečníků až po pokročilé.Videolekce jsou rozděleny i podle oblastí zájmu na vysvětlení gramatiky, výslovnosti, zdokonalení poslechu, obchodní angličtinu, psaní v angličtině nebo přípravu na zkoušky. Lekce, které jsou vedeny v současné době osmi učiteli, trvají cca od pěti až do patnácti minut. Mluvčím je poměrně dobře rozumět, i když u některých jsou s porozuměním určité problémy. U většiny lekcí můžete na závěr vyplnit krátký test, který ověřuje, zda jste problematiku lekce pochopili. Pod každou lekcí je možnost zapojit se do diskuse a nechat si některé záležitosti vysvětlit. Lektoři také reagují na přání návštěvníků a na základě podnětů od nich (od Vás) tvoří další videolekce.Na web Engvid.com se nemusíte registrovat. Pokud se ale zaregistrujete, nemusíte se obávat, že Vás engvid.com bude bombardovat různými nabídkami, newslettery apod. Za dobu registrace (cca rok) zatím nepřišel jediný e-mail od engvid.com. Ze zahraničních stránek se engvid.com určitě řadí mezi top 10.

2 comments for “Videolekce zdarma – engVid.com

  1. Karel
    19.9.2013 at 8.29

    Dobrý den. V článku uvádíte, že „ze zahraničních stránek se engvid.com určitě řadí mezi top 10“. Mohli by jste prosím Vás sdělit, které další stránky řadíte mezi TOP TEN? Děkuji za odpověď.

  2. 23.9.2013 at 15.38

    Dobrý den, osobní hitparádu stránek určitě nemám, označení Top 10 berte jako obecné ocenění kvality (jde o osobní názor samozřejmě).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *